Yeni bir ev aldığımızda ya da evimiz, ofisimiz içerisinde tadilat yapıldığında en zor olan unsur oranın temizlenmesi oluyor. İnşaat ya da tadilat sonrası moloz kalıntıları, harçlar, fayanslar üzerinden donan alçılar, etrafa yayılan toz toprak oldukça zor temizleniyor ve bu çok yorucu bir işlem oluyor. Normal deterjanlar kullanarak inşaat temizliği tam anlamıyla sağlanamıyor. Günlük temizliklerimiz için kullandığımız temizlik deterjanları bunları ortadan kaldırmak için yeterli olmuyor ve yeterli olsa bile bu oldukça yorucu, zaman alıcı oluyor.

Gaziantep inşaat sonrası temizlik şirketi

Bunun yerine Gaziantep’te inşaat sonrası temizlik için uzman kişilerden yardım almak daha doğru bir seçim oluyor. Bugün insanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için birçok temizlik hizmeti veren firma açılıyor ve uzman ekibi ile tertemiz ortamlar oluşturmayı başarıyor. Özellikle çalışan, temizlik için yeterince vakit bulamayan kişiler temizlik uzmanlarından yardım alarak iyi bir seçim yapmış oluyor. Profesyonel kişiler derinlemesine temizlikle bütün inşaat kalıntılarını, zarar vermeden ortadan kaldırmayı başarıyor.

İnşaat atıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği zahmet isteyen kaba pisliklerin temizlenip, binanın kullanılır hale getirilmesidir.

 

Zeynep temizlik olarak aşağıdaki maddeleri uyguluyoruz.

inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır?

  • ✔ İnşaatlarda yer alan büyük çöplerin toplanması
  • ✔ Kapılarda yer alan inşaat lekelerinin çıkartılması ve gerekirse yeniden temizlenmesi
  • ✔ Tadilat sonra mobilyalar üzerinde oluşan lekeler temizlenip tozunun alınması
  • ✔ Zor lekeler ve tozların, vakum veya buhar yöntemiyle temizlenmesi
  • ✔ Banyo ve tuvaletlerin dezenfekten kimyasallar ile temizlenmesi ve kullanılır hale getirilmesi
  • ✔ Cam yüzeylerde, çerçevelerde yer alan, boya, alçı, bant lekelerinin kimyasal ve malzemeye zarar     vermeyen deterjanlarla çıkartılması ve tekrar temizlenmesi
  • ✔ Mutfak dolapları, lavabolar, borular ve beyaz eşyaların temizlenmesi yapılır.

 

İnşaat sonrası temizlik, ev daire ofis villa apartman fabrika şirket mağaza, banka alanlarını     kapsamaktadır .

Yeni bir eve taşınan kişiler için her unsurun inşaat temizliği ayrı bir önem taşıyor. Yeni bitirilmiş inşaat oldukça fazla kalıntı bırakıyor ve zarar vermeden hepsinin ortadan kaldırılması için özenli bir çalışma gerekiyor. İnşaat sonrası temizlik Gaziantep için çağrılacak olan temizlik ekibi ev sahibine hiçbir iş bırakmadan kısa sürede zarar vermeden temizliği bitiyor. Yeni camların etiketlerini çıkartmak bile birçok kişiye eziyet olurken, temizlik ekibi kendi özel ilaçlarını kullanarak iz ve kalıntı bırakmadan camlardan etiketi sökebiliyor. Birçok bayanın derdi olan bu etiketlerde camda çizilmelere neden olmadan çıkartılıyor. Aynı zamanda yüksek katlı binalarda cam silmekte cesaret istiyor.Gaziantep İnşaat sonrası temizlik için çağrılacak olan ekip ev camlarının içini de dışını da derinlemesine temizliyor, ev sahibine düşen ise sadece yeni ve temiz evinde eşyalarını nasıl yerleştirmesi gerektiğini düşünmek oluyor. Gaziantep’de İnşaat sonrası temizlik yaptırmadan önce firmaların yeterince bu iş de deneyimli olmasına dikkat edilmeli.aksi taktirde bilinçsizce yapılan inşaat sonrası temizlik telafisi olmayan sonuçlar yaratır.inşaat temizliği Gaziantep firmalarının üstün deneyimleri ve tecrübeleriyle artık ev sahiplerine kolaylık getirmektedir.sizlere sadece eşyalarınızı yerleştirmek kalıyor.Doğru firma seçimi sizi daha temiz ve sorunsuz bir temizlik hizmeti almanıza sebep olur.Yaz kampanyalarımız başlamıştır,sizlerde kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için iletişime geçiniz.

Etiketler: ,
Paylaş